shutterstock_150099827_1920x1080

Työturvallisuus rakennusalalla

Kasvun myötä rakennusalan työturvallisuuden vaatimukset ovat muuttuneet monin tavoin. Olemme kehittäneet rakennusalan työturvallisuutta yhdessä asiakasyritystemme kanssa jo vuosikymmenien ajan, seuraamme alan kehitystä ja päivitämme tuote- ja palveluvalikoimaamme säännöllisesti.

Palvelut_rakennuksille_SKYDDA-1144_760x160

Palvelumme rakennusalalle

  • Tarpeidesi mukaan räätälöity tuotevalikoima
  • Monipuolinen koulutustarjonta ja alan huippukouluttajat
  • RFID-kontit, suojainkaapit ja hyllytyspalvelu
  • Vaatteiden ja valjaiden painatukset
  • Suomessa sijaitseva varasto varmistaa tehokkaan logistiikan
  • Asiantunteva ja tehokas asiakaspalvelu
  • Skydda Store -myymälät Helsingissä, Lahdessa, Tampereella ja Jyväskylässä

Asiantuntijat kertovat

Suojainuutisissa rakennusalan suojainasiantuntijamme Marko Heikkinen ja Markku Lohi kertovat videolla palveluistamme rakennusalalle. 

KATSO VIDEO TÄSTÄ        

KATSO ESITE TÄSTÄ

                  

Rakentamisen työturvallisuus­asiantuntijat palveluksessasi

Marko_Heikkinen_2021

Marko Heikkinen

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa
marko.heikkinen@skydda.fi
p. 0400 512 127

Markku_Lohi_2021

Markku Lohi

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa
markku.lohi@skydda.fi
p. 0201 523 242

Anssi_Leppänen_2021

Anssi Leppänen

Aluemyyntipäällikkö, Keski-, Itä- ja Koillis-Suomi
anssi.leppanen@skydda.fi
p. 0201 523 252

Susanna_Heinio_2021

Susanna Svan

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa ja Pohjanmaa
susanna.svan@skydda.fi
p. 0201 523 295

Heidi_Lehto_2022

Heidi Lehto

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi ja Satakunta
heidi.lehto@skydda.fi
p. 0201 523 290

Jyrki_Vuori_2021

Jyrki Vuori

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
jyrki.vuori@skydda.fi
p. 0201 523 213

Joonas_Jarkko_2021

Joonas Jarkko

Asiakkuusjohtaja, Päijät-Häme ja Kymenlaakso
joonas.jarkko@skydda.fi  
p. 0201 523 203