shutterstock_150099827_1920x1080

Työturvallisuus rakennusalalla

Kasvun myötä rakennusalan työturvallisuuden vaatimukset ovat muuttuneet monin tavoin. Olemme kehittäneet rakennusalan työturvallisuutta yhdessä asiakasyritystemme kanssa jo vuosikymmenien ajan, seuraamme alan kehitystä ja päivitämme tuote- ja palveluvalikoimaamme säännöllisesti.

Palvelut_rakennuksille_SKYDDA-1144_760x160

Palvelumme rakennusalalle

  • Tarpeidesi mukaan räätälöity tuotevalikoima
  • Monipuolinen koulutustarjonta ja alan huippukouluttajat
  • RFID-kontit, suojainkaapit ja hyllytyspalvelu
  • Vaatteiden ja valjaiden painatukset
  • Suomessa sijaitseva varasto varmistaa tehokkaan logistiikan
  • Asiantunteva ja tehokas asiakaspalvelu
  • Skydda Store -myymälät Helsingissä, Lahdessa, Tampereella ja Jyväskylässä

Rakentamisen työturvallisuus­asiantuntijat palveluksessasi

Marko_Heikkinen

Marko Heikkinen

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa
marko.heikkinen@skydda.fi
p. 0400 512 127

Markku_Lohi

Markku Lohi

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa
markku.lohi@skydda.fi
p. 0201 523 242

Anssi_Leppanen

Anssi Leppänen

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
anssi.leppanen@skydda.fi
p. 0201 523 252

Mikko_Henriksson

Mikko Henriksson

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
mikko.henriksson@skydda.fi
p. 0201 523 265

Tomi_Rivala

Tomi Rivala

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
tomi.rivala@skydda.fi
p. 0201 523 208

Joonas_Jarkko

Joonas Jarkko

Aluemyyntipäällikkö, Päijät-Häme
joonas.jarkko@skydda.fi
p. 0201 523 203

Juhani_Koski

Juhani Koski

Markkinointijohtaja
juhani.koski@skydda.fi
p. 0201 523 217